OFERTĂ CARD LUKOIL

ȘI

Membri Sindicatului Democratic al Polițiștilor- SIDEPOL pot obtine cardul LUKOIL, care oferă reduceri în benzinării și acumulare de puncte bonus.

Informatii si avantaje ale cardului de loialitate Club LUKOIL Partener la tranzactionarea in statiile de distributie carburanti LUKOIL:

Ø  REDUCERE acordata pe loc la achizitia de carburant (benzina, motorina, GPL auto);

Ø  310 benzinarii LUKOIL in toate judetele tarii;

Ø  DISCOUNT-URI la carburantii superiori (ecto) in zilele de weekend si in unele zile de Sarbatori Nationale,

Ø  Transformati punctele in litri de CARBURANT. Punctele acumulate pe card pot fi utilizate la achizitia de carburant;

Ø  Primiti PUNCTE BONUS la inceputul fiecarei luni, in functie de numarul de puncte acumulat in luna precedenta;

Ø  CASTIGURI IN PREMII la promotiile organizate in benzinariile LUKOIL (detalii pe www.lukoil.ro - sectiunea Promotii);

Modalitatea de utilizare a cardurilor de loialitate Club LUKOIL Partener:

posesorul cardului, respectiv membrul Sindicatului trebuie sa prezinte fizic cardul de loialitate la casa de marcat din orice benzinarie LUKOIL de pe teritoriul Romaniei, inainte de finalizarea tranzactiei si sa achite cu numerar sau card bancar contravaloarea produselor/serviciilor achizitionate.

Cardurile Lukoil se pot obține prin reprezentanții organizației sindicale sau prin mesaj la numărul de telefon: 0762.262.295 (WHATSAPP).