Ofertă ORANGE pentru membri

Membri Sindicatului Sidepol, pot beneficia de oferta promoțională (abonamente și telefoane mobile) oferită de partenerul nostru, ORANGE România.

VERIFICĂ LISTA ȘI PREȚURILE TELEFOANELOR DIN OFERTĂ

*Abonamentele pot fi încheiate direct (cu număr nou) sau prin portare din alte rețele de telefonie.

*Bugetele acordate fiecărui tip de abonament sunt folosite pentru achiziția unui terminal telefonic, din lista atașată.

*În cazul în care bugetul este sub limita prețului de achiziție a telefonului mobil, se va achita diferența de bani.

Persoană contact:

Vlad MOLDOVEANU